KOMUNÁLNÍ VOLBY Zpět

Volby do zastupitelstva obce 2014

Den konání 10. a 11.10.2014
Volební komise Michal Novotný - předseda
Jakub Tomášek - mistopředseda
Monika Petřinová - zapisovatel
Karla Braunová
Marcela Schneiderová
František Režný
   
Celkový počet zapsaných voličů 439
Voleb se zúčastnilo 239 (54,44 %)

Výsledky voleb

KSČM ČSSD KDU-ČSL Nezávislí - Olšany
Kandidát Hlasy Kandidát Hlasy Kandidát Hlasy Kandidát Hlasy
Hegrová Miloslava 28 Křížová Dana 135 Modlitbová Eva Ing. 117 Valehrach Oto 77
Mika Drahomír Ing. 51 Ohli Arnošt Ing. 123 Libánek Jakub 40 Herman Ivo Ing. 74
Režný František 22 Jašek Pavel Mgr. 59 Kunc Vít 63 Zonek Miroslav Ing. 70
Röss Antonín 38 Jičínská Zdeňka Mgr. 49 Libánek Zdeněk 56 Modlitba Zdeněk Bc. 67
Dundálek Martin 35 Hrdinka Luboš 74 Indruch Pavel Ing. 79 Hermanová Pavla Ing. 35
Kostrbík Florián Ing. 58 Braun Libor 67 Valehrachová Hana 48 Tomášková Žaneta Mgr. 47
Rybnikářová Anna 16 Zagora Petr 37 Chelíková Jaroslava 53 Valehrach Tomáš 47
Vysoudil Ladislav 27 Střelcová Zdeňka 30 Veronese Milada Mgr. 55 Tomášková Lucie 25
Dundálková Marie 15 Kříž Karel 30 Bojanovský Antonín 23 Sotolář Milan 29

Počet hlasů a mandátů

Strana Počet hlasů Počet mandátů
KSČM 260 (15,27 %) 1
ČSSD 604 (31,81 %) 3
KDU-ČSL 534 (28,12 %) 3
Nezávislí - Olšany 471 (24,80 %) 2

Zvolené zastupitelstvo

Jméno Strana Počet hlasů
Dana Křížová ČSSD 135
Ing. Arnošt Ohli ČSSD 123
Ing. Eva Modlitbová KDU-ČSL 117
Ing. Pavel Indruch (odstoupil 19.7.2016)
Zdeněk Libánek (od 20.7.2016)
KDU-ČSL 79
Oto Valehrach Nezávislí - Olšany 77
Luboš Hrdinka ČSSD 74
Ing. Ivo Herman Nezávislí - Olšany 74
Ing. Florián Kostrbík (odstoupil 21.6.2016)
Antonín Rőss (od 22.6.2016)
KSČM 58
Jakub Libánek (odstoupil dne 31.8.2015)
Vít Kunc (od 1.9.2015)
KDU-ČSL 40
63
Na ustavujícím zasedání nového obecního zastupitelstva dne 5. 11. 2014 byla starostkou obce zvolena Dana Křížová a zástupcem starosty Ing. Arnošt Ohli.

Od  1. 9. 2015 je členem zastupitelstva za KDU-ČSL Vít Kunc (po odstoupení Jakuba Libánka)
Od 22. 6. 2016 je členem zastupitelstva za KSČM  Antonín Rőss (po odstoupení Ing. Floriána Kostrbíka)
Od 20. 7. 2016 je členem zastupitelstva za KDU-ČSL Zdeněk Libánek (po odstoupení Ing. Pavla Indrucha).
 

Podrobné informace na www.volby.cz



Poslední aktualizace: 27.07.2016 Zpět |  Nahoru